17 по 21 травня — «Книжковий арсенал» в Києві

Джерело: «Українська правда»

З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі проходитиме VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що об’єднує літературу й мистецтво.

Про це повідомляють організатори.

Фокус-тема фестивалю «Сміх. Страх. Сила» – цього року говоритимуть про природу сміху, його багатоликість і визначальну роль у часи криз, як ми сміємося сьогодні, коли звичний світ дезінтегрується, і чи можна сміятися в такі часи.

На заході представлять новинки понад 150 видавництв.

Також заплановані зустрічі з понад 50 відомими письменниками, літературними діячами та митцями зі США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн.

На дітлахів чекає низка нових книг, а також оновлений простір інноваційно-освітнього проекту «Арсенал ідей».

Кураторська програма Оксани Забужко «Розкажи мені про мене» пропонує розмову на 4 дії з Ольгою Токарчук (Польща), Аскольдом Мельничуком (США), Гайке Марією Йогенінґ (Німеччина) і Сергієм Сингаївським (Україна), які ділитимуться думками про те, що може література в світі, який зненацька перестав бути зрозумілим.

Музична програма цього року буде представлена Міжнародним проектом експериментальної електронної музики та медіа-арту «EM-VISIA».

Увазі відвідувачів представлять широкий спектр сучасної електронної музики – від концертних творів композиторів академічної електроакустичної музики, аудіо-візуальних перформансів, сонорних інсталяцій до виступів музикантів експериментальної електронної музики та відео-арту.

Також у програмі благодійні, перфомативні проекти, виставки ілюстрацій і артінсталяції, кінопокази.

Вартість вхідних квитків: повний квиток – 60 гривень, пільговий квиток (пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення)) – 30 гривень, сімейний квиток (на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років) – 130 гривень.

Діти до 12 років, інваліди 1-2 груп, військовослужбовці строкової служби, учасники та ветерани АТО, музейні співробітники та члени Спілки художників проходять безкоштовно (за наявності посвідчення).

Сподобалось? Поділись з друзями!

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники