Фентезійний роман Руслана Бєдова “Характерники”

Шановні читачі! Нарешті можу сказати, що робота над першим історичним романом українською мовою у моєму виконанні добігає кінця. Нажаль, поки що не можу похвалитися тим, що ви зможете побачити текст в найближчі масяць, або два. Попереду багато роботи: редактура, корректура, розробка обкладинки та багато чого іншого. Але, впевнений, що з Божою допомогою та за вашої підтримки, всі ці завдання будуть виконані. Перш за все сподіваюсь на те, що майбутній текст буде набагато якісніший, ніж ті, що були видані в світовій мережі до цього російською мовою.

Роман Руслана Бєдова “Характерники”. Про що він?

Фентезі – досить популярний жанр серед сучасної молоді і не тільки. Історичне українське фентезі, яким і є “Характерники” має за мету привернути увагу сучасного суспільства незалежно від віку до української історії, до її самобутності та спонукати до подальшого розвитку її трактування в суто патріотичному дусі. Адже розуміння історії, як і сама історія є процесом, який не застигає в часі. Що трапляється з суспільством, для якого трактування перетворюється в мертвий камінь, ми можемо спостерігати на прикладі однієї суміжної країни.

Доба козацтва – найвідоміший період славної боротьби українців за власну незалежність від поляків, московитів і турків. Оскільки історію творять не маси, а особистості, в романі “Характерники” приділяється увага саме людям. Адже у більшості випадків саме від конкретного рішення однієї особи в певній точці історичного розвитку часто залежить доля цілого народу, країни, а іноді й цілого континенту. Саме тому автор не виписував епічних сцен і не вкладав у вуста героїв якихость спроб історичного аналізу тих чи інших подій.

Головні герої роману “Характерники” – прості люди, які попали, як кажуть, в жорнова історії. Вони намагаються вижити в умовах, в яких поставила їх доля і для цього роблять все можливе і навіть неможливе. На що здатна людина, щоб не тільки залишитися серед живих, але й зберегти власну ідентичність, самість? Поки не постане вибір жити, або вмерти, мало хто здатен дати відповідь на те питання. І хто може напевне сказати, на що здатна людина, яка вирішила будь що перемогти і де межа її можливостям?

Уривки з роману “Характерники” час від часу публікуються на сторінках цього сайту і ви завжди можете прочитати їх, висловити власні думки з цього приводу, висловити зауваження.